Honeywell.com ACS
Honeywell

Kontakt


Przedstawiciele handlowi – Automatyka Domów
 

Marek Bogacki

502 196 252

marek.bogacki@honeywell.com

woj. mazowieckie
Marek Dożynko

500 266 204

marek.dozynko@honeywell.com

woj. podlaskie, lubelskie
Jacek Jachimowski

502 196 261

jacek.jachimowski@honeywell.com

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie
Adam Jędrzejewski

502 196 247

adam.jedrzejewski@honeywell.com

woj. kujawsko-pomorskie, łódzkie
Henryk Kowaliński

506 465 822

henryk.kowalinski@honeywell.com

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie
Sławomir Wierzbicki
502 196 256
slawomir.wierzbicki@honeywell.com
woj. pomorskie, warmińsko-
-mazurskie
Paweł Włodarczyk

502 196 254

pawel.wlodarczyk@honeywell.com

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Marek Wnuk

502 196 255

marek.wnuk@honeywell.com

doradztwo techniczne

 

Przedstawiciele handlowi – Automatyka dla Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Iwona Bocar

502 196 124

iwona.bocar@honeywell.com

cała Polska

 

Ofertowanie

Bogumiła Michalak-Pachała

22 606 09 18

bogumila.pachala@honeywell.com

woj. dolnośląskie, lubuskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
zachodniopomorskie
Urszula Wałuszko

22 541 52 41

urszula.waluszko@honeywell.com

woj. kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie,
podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

 

Współpraca z Projektantami

Wojciech Michalewski

502 196 101

wojciech.michalewski@honeywell.com

woj. dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie
Maciej Steczyński

502 196 253

maciej.steczynski@honeywell.com

woj. kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, wielkopolskie,
zachodniopomorskie
Robert Tokarzewski

502 196 146

robert.tokarzewski@honeywell.com

woj. lubelskie, łódzkie, mazowieckie,
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Dział obsługi klienta

automatykadomow@honeywell.com

 

Zamówienia prosimy przesyłać pod numerem faksu: 22 60 60 983
lub pod adresem: automatykadomow@honeywell.com