Jaki żart na prima aprilis

Jaki żart na prima aprilis wybrać, by był w przyjemnym tonie. Żart na Prima aprilis ma na celu rozbawienie osoby, której robimy żart Prima aprilis. Musimy mieć na uwadze, żeby nie urazić kogoś, komu robimy psikusa. Np. pomysły na prima aprilis mogą wybrać politycy?

"jaki

Pomysły na prima aprilis

Jaki żart na prima aprilis mogą wybrać politycy? Gdyby, tak zażartowali odejściem z potężnej partii — niektórzy mogą być oczarowani perspektywą nowych uczestników gry politycznej, podczas gdy inni mogą być przerażeni ponurym obrazem przyszłości kraju. Żarty o Twoim partnerze mogą dotyczyć codziennych problemów, ciąży (z ostrożnością) lub wakacji.

Ważne jest, aby nie pociągać struny – żarty na Prima Aprilis nie powinny być kontrowersyjne ani powodować kłótni. Nikt nie powinien czuć się zawstydzony, jeśli jest celem żartu na Prima Aprilis. Prima aprilis to wielowiekowy zwyczaj w Polsce jako dzień psikusów. Jest to dzień, w którym popełniane są liczne figle. Zazwyczaj unika się poważnych działań, a wszystko, co zostanie zrobione w prima aprilis, może być fałszywe. W takim razie fajne żarty na Prima aprilis w szkole, pracy, domu czy winnej sytuacji wybrać? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w szybkim skrócie, by Twoje pomysły na Prima aprilis były skutecznie śmieszne.

Pomysły na Prima aprilis dla najmłodszych

Każdy ma swoje pomysły na prima aprilis! Nasze pomysły na prima aprilis dla najmłodszych są sprawdzone przez nas.

 • Użyj dwustronnej taśmy do podklejenia kapci dziecka lub ulubionej zabawki, aby nie mógł ich oderwać.
 • Pomaluj dziecku piegi podczas snu, żeby widok siebie w lustrze go rozbawił.
 • Przygotuj „słodkie” lizaki w czekoladzie, czyli pomidorki koktajlowe zanurzone w czekoladzie.
 • Wypchaj końcówki butów watą— naszemu dziecku nie uda się szybko założyć takich butów.
 • Przyklejenie 5 zł na podłogę zachęci dziecko do podniesienia skarbu, a oto żart na prima aprilis!

"jaki

Jaki żart na prima aprilis w domu

Zastanawiasz się jaki żart na prima aprilis zrobić komuś bliskiemu np. mamie. Fajne żarty na prima aprilis w domu mogą rozbawić całą rodzinę do łez i zaskoczyć ją Twoją pomysłowością.

 • Możesz wkręcić całą rodzinę, wszystko, czego potrzebujesz, to przezroczysty lakier i mydło. Pomaluj mydło lakierem i czekaj, aż ktoś pójdzie do łazienki umyć dłonie.
 • Jeśli członek rodziny regularnie czyta gazety, warto wkleić do niej poprzednią datę (jeśli jest to dziennik) lub kawałek starego dwutygodnika między strony obecnego magazynu. Czytelnik będzie miał wtedy silne poczucie déjà vu. Dla dziadka to wspaniały żart na prima aprilis.
 • Żart na prima aprilis w domu to nic innego jak ustawienie innego czasu na wszystkich zegarkach. Pójście do pracy porannego śpiocha o godzinę wcześniej sprawi, że każdy członek Twojej rodziny będzie miał zegarowe zawroty.
 • Żart na prima aprilis dla taty może być odłączeniem kabla zasilającego lub wyjęcie baterii z pilota telewizora. Dobrym pomysłem jest również rozważenie tymczasowego odłączenia routera!
 • Będziesz musiał zainwestować kilka złotych w ten żart. Kup substancję przeciw parowaniu i za pomocą nasączonej w niej szmatki narysuj różne napisy na kabinie prysznicowej. Wybierz taki tekst, który mógłby przerazić nawet najpotężniejszego bohatera. Np. „Bądź ostrożny, jesteś nagrywany przez ukrytą kamerę” lub całkowicie niewinne „Widzę cię”.
 • Jajecznica na twardo — przyziemna, ale zabawna w swojej postaci. Ugotuj jajka i schowaj je w lodówce , jeden z członków rodziny będzie chciał przygotować jajecznicę lub naleśniki na śniadanie. Jego odpowiedź na ten fajny żart na prima aprilis będzie nieoceniona.

Żarty w szkole

Fajne żarty na prima aprilis wybrać w szkole? Żart na prima aprilis w szkole nie może urazić Twojego nauczyciela, musi go rozbawić.

• Daj nauczycielowi białą plastelinę lub modelinę zamiast kredy. Następnie obserwuj nauczyciela, który orientuje się, że coś jest nie tak. Ten żart na prima aprilis możesz użyć nie tylko w klasie!
• Jeśli nauczyciel uwielbia pić kawę lub herbatę i zabiera ją na zajęcia, warto przełamać rodzynkę na pół i wrzucić do filiżanki w momencie jego nieuwagi — będzie przerażony, że pływa mu robak. Możesz wykorzystać ten pomysł również do naleśników podczas śniadania.

"jaki

Fajne żarty w szkole zdalnej

Umów się na fajne żarty na prima aprilis z klasą, które zaserwujecie nauczycielowi online. Jeśli prowadzisz zdalną naukę i łączysz się za pośrednictwem platform, te fajne żarty na prima aprilis rozbawią całą grupę.

 • Udawaj, że odpowiedź na pytanie została udzielona, ale nauczyciel się rozproszył i nie słyszał jej.
 • Zachowaj się tak, jakbyś był wyrzucany ze spotkania, gdy pojawi się pytanie dotyczące pracy domowej, a inni są gotowi do pomocy (np. jeśli nauczyciel odczyta osobę, nagle zniknij z zajęć).
 • Podczas odpowiedzi ustnej, wyłącz kamerę i mikrofon.
 • Niewygodne dla nauczyciela: powiedz mu, że nie słyszysz, ponieważ po jego stronie są odgłosy.
 • Nie przyjdźcie na sesje — nauczyciel będzie zakłopotany, dlaczego cała klasa jest nieobecna. Kiedy zaczyna kontaktować się z poszczególnymi uczniami i nikt nie odpowiada, odkrywa, że dziś nie ma zajęć.
 • Włączajcie dziwne dźwięki przy włączonym mikrofonie przez kilka sekund — trudno jest dowiedzieć się, kto wydaje np. kwiczenia albo miauczenia.

Fajne żarty na prima aprilis w pracy

• Fajne żarty na prima aprilis możesz wymyślić dla swoich kolegów z działu IT? Wyjmij kulkę z myszy, albo wyłącz touchpad, zrób cokolwiek, żeby przestała chwilowo działać
• Możesz wyłączyć komputer lub poluzować przewód wyświetlacza, aby uniemożliwić mu wyświetlania procesów.

Zobacz nasze inne artykuły