Honeywell.com ACS
Honeywell

Szkolenia

Od 1999 roku w Warszawie funkcjonuje nowoczesne Centrum Szkoleń Działu Automatyki Budynków. Podstawowym zadaniem Centrum jest zapewnienie profesjonalnych szkoleń produktowych i technicznych. Głównymi adresatami tych kursów są firmy partnerskie, użytkownicy naszych systemów oraz pracownicy wszystkich oddziałów firmy Honeywell znajdujących się na terenie Europy środkowo-wschodniej.

Rok szkoleniowy składa się 4 kwartalnych cykli szkoleniowych. Dzięki takiemu podziałowi osoby zainteresowane kursem mają możliwość wyboru szkoleń w dogodnym dla siebie terminie. Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkoleń na specjalne życzenie klienta w wybranym przez niego czasie.

Szkolenia techniczne zostały podzielone tematycznie według systemów oferowanych przez Dział Automatyki Budynków. Dzięki temu firmy partnerskie mogą dokładnie zapoznać się technologią systemów automatyki i bezpieczeństwa. Dodatkowo Centrum Szkoleń pełni funkcję doradczą dla projektów wykonywanych przez Dział Realizacji Kontraktów, jak również przeprowadza wszelkie próby związane z potrzebami tych realizacji. Dzięki takiemu podejściu klient końcowy otrzymuje pełne wsparcie techniczne, zarówno w fazie realizacji jak i po jej zakończeniu. Kolejną oferowaną przez Centrum Szkoleń usługą jest możliwość poszukiwania nietypowych rozwiązań technicznych, które wymagają zaangażowania najlepszej kadry inżynierskiej firmy Honeywell.

Wschodnioeuropejskie Centrum Szkoleń dysponuje najnowszym oprogramowaniem oraz bogatym zapleczem technicznym, które jest stale w miarę rozwoju technologii na rynku wzbogacane o nowe urządzenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Klaudiusz Stefanowski

Dodatkowe informacje i zapisy na szkolenia:
Kierownik
Klaudiusz Stefanowski (Klaudiusz.Stefanowski@honeywell.com)
tel. 502 196 241
Administrator
Dlpl01training@honeywell.com
tel. 22 60 60 979

Terminarz szkoleń
więcej >>