...

Jak zrobić stojak na kwiaty do domu?

Jeśli jesteś miłośnikiem roślin, prawdopodobnie zawsze szukasz nowych sposobów na uszczęśliwienie swoich roślin. Urocze stojaki na rośliny DIY pozwalają układać nasze kwiaty w najpiękniejszy możliwy sposób w całym domu. Stojak na kwiaty można wykonać samodzielnie. Jak zrobić stojak na kwiaty dowiesz się, czytając ten artykuł.

  • Czy myślałeś o ustawieniu swoich kwiatów na stojaku? Przeczytaj czemu warto.
  • Co jest potrzebne do zrobienia stojaka na kwiaty? My Ci to powiemy.
  • Dowiesz się, jakie są kolejne etapy budowani stojaka na kwiaty.
Jak zrobić stojak na kwiaty do domu
Jak zrobić stojak na kwiaty do domu?

Stojak na kwiaty zrób to sam – wyeksponuj swoje rośliny.

Rośliny są modne, o ile większość z nas zdaje sobie z tego sprawę. Mamy nadzieję, że jest to trend, który będzie trwał w nieskończoność. Zamiast umieszczać wszystkie swoje rośliny w smutnym małym zakątku pomieszczenia, dlaczego nie poświęcić im uwagi, na jaką zasługują? Dostępne są łatwe do wykonania pomysły i techniki na stojak na kwiaty DIY, aby nadać roślinom nieco większą powagę w przestrzeni. Nadają się one zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, w salonie lub na patio.

Bez wątpienia nowoczesność jest popularna i nie bez powodu. Prosta konstrukcja z naciskiem na naturalne materiały jest idealna dla Twoich roślin. Łatwy do wykonania stojak na rośliny DIY podnosi rośliny z podłogi do pięknej pozycji. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę sklejki, kilka desek, kołków, wkrętów, chęci, zaangażowania i oczywiście czasu.

Niektóre są idealne do pielęgnacji roślin w pomieszczeniach, podczas gdy inne są idealne do ogrodu, a jeszcze inne są idealne na biurko. Masz możliwości zbudowania wielu oryginalnych stojaków na rośliny DIY, które możesz stworzyć sam przy bardzo małej ilości pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stojak uzupełni Twój wystrój.

Stojak na kwiaty zrób to sam
Stojak na kwiaty zrób to sam

Zobacz nasze inne artykuły

Stojak na kwiaty DIY, jak go zrobić?

Elegancki stojak na kwiaty możesz wykonać samodzielnie. W tani i niepowtarzalny sposób, je wyeksponujesz i dasz im cudowne warunki do wzrostu. Stworzenie stojaka wymaga trochę chęci, zaangażowania i poświęconego czasu. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę kolejnych etapów budowy stojaka na kwiaty.

Wybierz odpowiednie drewno

Wybierz elementy, które będą dla ciebie dobre i przytnij je na wymiar. Gdy wszystko zostanie przycięte (możesz to zrobić nawet za pomocą piły ręcznej), przeszlifuj wszystko papierem ściernym przed lakierowaniem.

Zaznacz połączenia

Musisz zaznaczyć, gdzie wszystko się łączy, gdy przytniesz wszystkie długości drewna na wymiar. Aby uzyskać wspaniałe wykończenie, używamy kleju do drewna. Zaznacz wszystkie otwory, w których będziesz umieszczać kołki

Utwórz otwory pod kołki za pomocą wiertła

Wierć wiertłem o tym samym rozmiarze co kołek. Chcesz wywiercić tylko połowę długości kołka, więc przyłóż go do wiertła i użyj taśmy (np. Izolacja), aby zaznaczyć jego połowę — do tego miejsca będziesz wiercić. Przymocuj drewno do stołu za pomocą zacisku, a następnie wywierć otwory.

Umieść kołek na miejscu

Wepchnij kołek do dłuższego kawałka, a następnie nanieś trochę kleju i rozprowadź go po okolicy. Upewnij się, że narożniki są wyrównane podczas łączenia komponentów.

Stojak na kwiaty DIY
Stojak na kwiaty DIY

Zmontuj ramę stojaka na rośliny

Weź wszystkie swoje elementy i połącz je, upewniając się, że brzegi są wyrównane. Będzie to podstawa dla twojego stoiska z roślinami po jego zakończeniu. Ściereczką z mikrofibry zetrzyj nadmiar kleju; klej powinien utwardzić się w ciągu 30 minut.

Przymocuj nogi do stojaka na kwiaty

Przygotowaną ramę (nogi) stojaka połącz z podstawą swojego kwietnika. Musisz zaznaczyć miejsca łączenia i miejsca, w których wywiercisz otwory pod kołki (zarówno w podstawie, jak i nogach). Możesz także wywiercić cztery otwory w górnej płycie od podstawy, a następnie skręcić ją razem z ramą (nogami).

Umieść podstawę na ramie

Możesz dodać górną płytę po zabezpieczeniu wszystkich sekcji nóg. Aby dopasować się do swojego wystroju, pomaluj cały stojak według swoich potrzeb i oczekiwań.

Spójrz na swoją pracę i podziwiaj ją.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to umieścić swoją ulubioną roślinę na swoim stojaku. Nie sądzisz, że widok jest wspaniały? Twoje rośliny zajęły centralne miejsce w twojej przestrzeni. Na pewno docenią Cię za podniesienie ich pozycji w Twoim wnętrzu.

Zobacz nasze pozostałe artykuły

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.